
Терезелерге арналған өздігінен жабысатын таспа, L 10 м, 50 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Терезелер мен есіктерге арналған өздігінен жабысатын таспа Сибртех 93871 ені 50 мм және ұзындығы 10 м пәтерді, кеңсені, дүкенді және басқа үй-жайларды жылу және дыбыс оқшаулауына көмектеседі. Оның арқасында сызбалардың пайда болуына, шаң мен кірдің енуіне жол бермеуге болады.Артықшылықтарыжоғары адгезиялық қасиеттер — таспа металл, пластик және ағаш беттерге мықтап бекітіледі.Ылғалға төзімділік — тығыздағыш іс жүзінде шіруге және көгеруге ұшырамайды, су кірген кезде қабыршақтанбайды.Әмбебаптылық — тығыздауыш -50-ден +45 градусқа дейінгі температурада өзінің қасиеттерін сақтайды.Төмен баға — бұйым арзан, бірақ сапалы материалдан — полиэтиленнен жасалған.Оңай орнату — таспа қосымша құралдарсыз тез желімделеді және бөлшектеледі.Иілімділік — жылытқыш пішінін оңай өзгертеді және қалпына келтіреді, сондықтан терезелердің жабылуына және ашылуына кедергі жасамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.053 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032782 |
- Бағасы: 444 ₸

