
Терезелерге арналған өздігінен жабысатын тығыздауыш, 8 х 8 мм, 14 м Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93849 терезелеріне арналған өлшемі 8 мм х 8 мм х 14 м өздігінен жабысатын тығыздағыш үй-жайлардың жылу және дыбыс оқшаулауын қамтамасыз етеді, сызбалардың пайда болуына, шаңның енуіне жол бермейді. Тұрғын, өндірістік және өзге де үй-жайларда пайдаланылуы мүмкін.Артықшылықтарытығыздағыш ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені ылғалға, қартаюға және қоршаған ортаға төзімді жоғары сапалы EPDM резеңкеден жасалған.Терезелерді желімдеу жылдам, себебі тығыздағышты орнату оңай.Өнім жылдың кез келген уақытында бірдей тиімді, өйткені температураның кең диапазонына төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Ұзындығы | 14 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032737 |
- Бағасы: 528 ₸

