
Скотчпен терезелерге арналған тығыздағыш, 5 х 8 мм, 18 м Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93855 қимасы 5х8 мм және ұзындығы 18 м жабысқақ таспасы бар терезелерге арналған тығыздағыш тұрғын үй-жайларды, дүкендерді, қоймаларды және т.б. жылу оқшаулау үшін қолданылады. Сондай-ақ, өнім дыбыс оқшаулауын қамтамасыз етеді, шаңның енуіне, сызбалардың пайда болуына жол бермейді, соның арқасында бөлмеде жайлы микроклимат жасалады.Артықшылықтары Таспа кез келген беттерге бекітуге жарамды: ағаш, металл, пластик.Тығыздағыш полиэтилен көбік негізіндегі берік материалдан жасалған.Бұйым температураның ауытқуына және ылғалға төзімділігіне байланысты жоғары сапалы тығыздауды қамтамасыз етеді.Қорғаныш қағаз қабаты желімнің кебуіне жол бермейді.Созылғыш таспа желімделетін беттің пішінін оңай қабылдайды және терезе жақтауларын ашуға және жабуға кедергі жасамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.054 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Ұзындығы | 18 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032744 |
- Бағасы: 599 ₸

