
Тығыздауыш, 12 м, "D" профилі, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93937 қоңыр тығыздағышы, "D" профилі, ұзындығы 12 м, терезе жақтаулары мен есік блоктарындағы ені 3-7 мм саңылауларды тығыздау үшін жасалған. Шудан, шаңнан, ылғалдан қорғайды, бөлмедегі жылуды сақтайды. 12 м ұзындық 1-2 стандартты терезелерді немесе есіктерді тығыздау үшін жеткілікті.Артықшылықтарыэтилен-пропиленді каучук (EPDM көбіктелген резеңке) тығыздағыштың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Тығыздағыш жоғары адгезиясы бар жабысқақ қабаттың арқасында кез келген беттерге мықтап бекітіледі.Резеңке терезелер мен есіктерді ашқанда және жапқанда деформацияланбайды, өйткені бастапқы күйін оңай қабылдайды.Тығыздағыштың жоғары және төмен температураға төзімділігі оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға мүмкіндік береді.Қағаз қабаты желімді кебуден және майланудан қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 12 м |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Профиль | D |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607166572097 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

