
Тығыздауыш, 12 м, "Е" профилі, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93923 қоңыр тығыздағышы, "Е" профилі, ұзындығы 12 м, терезе жақтаулары мен есік жақтауларындағы ені 2-3,5 мм саңылауларды тығыздау үшін қолданылады. Бұйым үй-жайға шаңның түсуін болдырмауға мүмкіндік береді және шуды оқшаулауды қамтамасыз етеді. Тығыздағыштың көмегімен жайлы микроклимат жасауға болады. Ұзындығы 12 м бір немесе екі стандартты терезелерді немесе есік блоктарын тығыздау үшін жеткілікті.Артықшылықтарытығыздағыш жасалған көбіктендірілген резеңке оның жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Жабысқақ құрамның жоғары адгезиясы тығыздағыштың кез келген беттерде сенімді бекітілуіне кепілдік береді.Жабысқақ негізі бар материал тез орнатылады және қалдық қалдырмай жойылады.Бұйым терезелер мен есіктердің ашылуына және жабылуына кедергі келтірмейді, өйткені. пішінін оңай өзгертеді және қалпына келтіреді.Пайдаланудың кең температуралық диапазоны тығыздағышты жылдың кез келген уақытында қолдануға мүмкіндік береді.Сапалы бұйым қоршаған ортаның әсерінен және ылғалдан қорықпайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Қорғаныш қағаз таспа желім қабатының майлануына және кебуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 12 м |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.116 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Профиль | E |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607166572110 |
- Бағасы: 1 415 ₸

