
INGCO Құрылыс пышағы 18х100 мм/ жиынтықта 3 қалақ SK5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзақ қызмет ету мерзімі металл бағыттағыштарға байланысты
Қауіпсіздік құлыптау түймесімен және сырғымайтын төсеммен қамтамасыз етіледі
Арнайы пішінді екі бөліктен тұратын тұтқа пышақпен жұмыс істеуді ыңғайлы етеді
Жиынтықта 100 мм х 18 мм өлшемдегі 3 SK5 қалақшасы бар
Пышақтың жалпы ұзындығы – 175 мм
Көпіршікке салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Жылжымалы жүз | Иә |
| Жүздің ұзындығы | 100 мм мм |
| Құрылым | жылжымалы |
| Тұтқаның материалы | екі компонентті |
| Жалпы ұзындығы | 173 мм |
| Жиналмалы | Жоқ |
| Түрі | SK-5 |
| Пышақтың қалыңдығы | 0.5 мм |
| Пышақтың пішіні | сегменттелген |
| Пышақтың ені | 18 мм мм |
- Бағасы: 1 200 ₸

