
Тығыздауыш, 24 м, "P" профилі, қоңыр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93947 қоңыр тығыздағышының ұзындығы 24 м, "Р" профилі терезе жақтаулары мен есік ойықтарын желімдеуге арналған. Бұйым ағаш, пластик немесе металл беттерімен герметикалық қосылысты қамтамасыз етеді, шаң мен қоқыстың бөлмеге кіруіне жол бермейді, жылуды ғана емес, сонымен қатар дыбыс оқшаулауын да қамтамасыз етеді. 1-2 стандартты терезелер немесе есіктер үшін бір тығыздағыш жеткілікті.Артықшылықтарығыздағыш EPDM резеңкеден жасалған — жоғары және төмен температураға, қартаюға және ылғалға төзімді тозуға төзімді материал.Жоғары адгезивті желім қабатының арқасында тығыздағышты орнату оңай.Иілгіш тығыздағыш қажетті пішінді тез қабылдайды және бұрыштарда сынбайды.Қағаз таспа жабысқақ құрамның майлануын және кебуін болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 24 м |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 938-Оконные и дверные уплотнители |
| Профиль | P |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607166572295 |
- Бағасы: 2 982 ₸

