
Зығыр пеньковый арқан, D 10 мм, L 10 м Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93803, D 10 мм, L 10 м зығырдан жасалған арқанды тасымалдау немесе сақтау кезінде әртүрлі заттарды байлауға, буып-түюге және бекітуге арналған. Ол сондай-ақ басқа салаларда қолданылады және үйде, елде, саяхатта, қоймада немесе өндірісте, ауыл шаруашылығында, балық аулау өнеркәсібінде, кеме қатынасында пайдалы. Артықшылықтары Төзімділік талшықтардың ультракүлгін сәулелерге, температураның шектен шығуына және тозуға төзімділігіне байланысты. Қалыңдығы 10 мм арқан 370 кгс-қа дейінгі жүктемелерді көтеруге арналған, сондықтан ол ауыр заттарды көтере алады. Арқан табиғи талшықтардан жасалған, яғни денсаулық пен қоршаған орта үшін қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 10 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 101-кс-87 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВНИИС" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/101-кс-87.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.617 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 10 мм |
| Материал | лубяное волокно |
| Үзілмелі жүктеме | 370 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043603 |
- Бағасы: 1 422 ₸

