
Полипропиленді шпагаттар жинағы, 6 дана, 2 мм, L 60 м, MIX цветов, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93884 жиынтығы, MIX түстер, ұзындығы 60 м және диаметрі 2 мм болатын 6 полипропилен шпагаттан тұрады. Олар сақтауға немесе тасымалдауға дайындық кезінде заттар мен жүктерді байлау және орау үшін қолданылады. Көлік компанияларында, пошта қызметтерінде, қоймаларда, сондай-ақ тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Орауыштар оларды сыртқы жағынан да, ішкі жағынан да ашуға болатындай етіп оралған.Артықшылықтары Полипропилен жіптерінен бұралған шпагаттар 50 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады, тозуға және майысуға төзімді, сондықтан қайта пайдалануға жарамды.Шпагаттардың беріктігіне полипропилен есебінен қол жеткізіледі — олар шірімейді, агрессивті сұйықтықтардың немесе температураның өзгеруінің әсерінен бұзылмайды және ылғалды сіңірмейді.Түрлі-түсті шпагаттар ашық түстерге ие және жарық аз жағдайда да оңай көрінеді.Әрбір жіптің ұзындығы 60 м және өлшемді заттарды орау үшін пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.414 кг |
| Ұзындығы | 60 м |
| Материал | Полипропилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 2 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 50 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800033338 |
- Бағасы: 1 074 ₸

