
Өзегі бар өрілген нейлон фал, 12 мм, L 100 м, 24 жіпті, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93972 өрілген нейлон фал, 24 жіпті, өзегі бар, ұзындығы 100 м және диаметрі 12 мм, жүктерді көтеру және бекіту, әртүрлі конструкцияларды орнату үшін қолданылады. Ауыл шаруашылығында, құрылыста, мұнай өнеркәсібінде, көлікте, спортта, балық шаруашылығында сұранысқа ие. Сондай-ақ құтқару жұмыстары барысында қолданылады. Бау полиамидті өзекке ие, жоғары серпімділікке ие және 2200 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады.Артықшылықтарыфал бұралған полиамидті жіптен жасалған, бұл оның беріктігін арттырады.Капрон шірімейді, микроорганизмдердің және агрессивті сұйықтықтардың әсеріне төзімді, бұл баудың тозуға төзімділігін арттырады.Бұйым ылғалды сіңірмейді, температураның шектен тыс әсеріне төзімді, сондықтан кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады.Өрілген бау 100 м орамада жеткізіледі — бұл тапсырмаларды орындау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6.65 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Материал | Полиамид |
| Үзілмелі жүктеме | 2200 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041999 |
- Бағасы: 17 147 ₸

