
Өзегі бар полипропиленнен өрілген фал, 12 мм, L 100 м, 24 жіпті, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93968 өрілген полипропиленді фал, 24 жіпті, өзегі бар, диаметрі 12 мм және ұзындығы 100 м, әртүрлі заттарды көтеруге, жылжытуға және бекітуге мүмкіндік береді. Полипропилен өзегі оның беріктігі мен серпімділігін арттырады. Фал автокөліктерді сүйрету үшін, туризмде, балық шаруашылығында, өндірісте және өнеркәсіпте, соның ішінде мұнайда, сондай-ақ құрылыс пен ауыл шаруашылығында қолданылады.Артықшылықтарыөрілген 24 жіптен тұратын бұралған полипропилен жіптен жасалған бұйым жоғары созылу беріктігімен сипатталады және 1000 кгс жүктемеге төтеп бере алады.Синтетикалық трос шірімейді, агрессивті орталар мен микроорганизмдердің әсерінен бұзылмайды, сондықтан ұзақ уақыт пайдалануға арналған.Полипропилен температураның шектен шығуынан қорықпайды және ылғалды сіңірмейді, сондықтан фал күрделі климаттық жағдайларда пайдалануға жарамды.Бау 100 м практикалық орамада жеткізіледі, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 6 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 1000 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041951 |
- Бағасы: 14 253 ₸

