
Қыштан тоқылған полипропилен бау. ақ, 3 мм, L 20 м, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93956 ақ түсті өзегі бар, диаметрі 3 мм, ұзындығы 20 м тоқылған полипропилен бау тұрмыстық қажеттіліктерге — киім-кешектерді кептіруге, заттарды байлауға, өсімдіктерді байлауға пайдалы болады. Жаяу серуендеу, аң аулау немесе балық аулау кезінде де пайдалы. Өзегі мен беріктігі жоғары өрімінің арқасында тоқылған бау тозуға және жыртылуға төзімділігін арттырды — максималды жыртылу жүктемесі 50 кгс. Бұйым айтарлықтай салмақпен созылмайды және салбырап қалмайды.Артықшылықтарыполипропилен сымы жұмсақ және серпімді, сондықтан ол сенімді түйіндерді құрайды.Полипропилен іс жүзінде ылғалды сіңірмейді, соның есебінен бау шіруден қорғалған.Өзегінің болуына байланысты бұйым бірнеше рет иілуге төзімді, яғни ол ұзақ уақытқа созылады.Шаруашылық бау химиялық заттардың әсеріне, сондай-ақ температуралық ауытқуларға төзімді және үй-жайдан тыс жерде пайдалануға болады.Ұзындығы 20 м шнурды үлкен қашықтыққа созуға немесе оларды өлшемді заттарға байлауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Түсі | Ақ |
| Жұмыстық күйдегі габаритті өлшемдері | |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 50 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041838 |
- Бағасы: 147 ₸

