
INGCO аспалы құлып 63 мм.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып 63 мм INGCO DIPL0601.
Қамалдың материалы – темір.
Жезден жасалған құпиялылық механизмі.
Жиынтықта 3 кілт бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Ылғалдан қорғалған | Жоқ |
| Тұтқаның диаметрі | 8 мм мм |
| Құлыптың ұзындығы | 63 мм |
| Кілттер саны | 3 дана |
| Садақ материалы | болат |
| Корпус материалы | Жез |
| Өртке қарсы | Жоқ |
| Құлып түрі | аспалы |
| Кілт түрі | ағылшын |
| Корпус түрі | Ашық |
| Садақ пішіні | жартылай шеңберлі |
| Құлыптың ені | 120 мм мм |
- Бағасы: 2 100 ₸

