
Бұрылған нейлон бау, 1.5 мм, L 100 м, катушкада, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1,5 мм, ұзындығы 100 м, катушкадағы Sibrtech 93963 бұралған нейлон сымы құрылыс алаңында, жаяу серуендеуде, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы. Сондай-ақ үйде немесе елде заттарды орау және байлау, зығыр матаны кептіру немесе өсімдіктерді байлау үшін пайдалы болады. Жеңіл және берік, 45 кг-ға дейінгі үзілу жүктемелеріне төтеп бере алады. Катушкадағы сым сақтау және тасымалдау кезінде шатаспайды.Артықшылықтарытозуға төзімділік — сым бірнеше рет иілуге төтеп бере алады.Төзімділік — капрон ылғалды дерлік сіңірмейді, сондықтан өнім ыдырауға төзімді.Сенімділік — бау химиялық заттардың, жоғары және төмен температуралардың әсерінен бұзылмайды және кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады.Пайдаланудың қарапайымдылығы — нейлоннан жасалған жұмсақ бауды түйіндерге байлау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Полиамид |
| Үзілмелі жүктеме | 45 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041906 |
- Бағасы: 183 ₸

