
Бұрылған полипропилен бау, 1.5 мм, L 100 м, катушкада, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 1,5 мм, ұзындығы 100 м катушкадағы Sibrtech 93961 бұралған полипропилен сымы кәсіби және тұрмыстық мақсаттарда — беттерді таңбалау, заттарды байлау және орау, өсімдіктерді байлау үшін қолданылады. Түйіндер сымның жұмсақтығы мен созылғыштығының арқасында оңай байланады. Ол үйде, саяжайда, жорықта, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы болады.Артықшылықтарыбірнеше байланыстыруды қолдайды, сондықтан ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Полипропиленнен жасалған, іс жүзінде сіңірмейді, сондықтан шіріп кетпейді.Температуралық ауытқулардың, химиялық заттардың және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, сондықтан пайдалану шарттарына сәйкес келмейді.Ол катушкада жеткізіледі, бұл сымды қажетті ұзындыққа орауды ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.5 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 29 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800041883 |
- Бағасы: 151 ₸

