
Шаруашылық бау, D 5 мм, L 25 м, полиэфирлі Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93823 диаметрі 5 мм және ұзындығы 25 м тұрмыстық полиэфирлі бау жүктерді орау және бекіту, заттарды байлау, киімдерді кептіру және басқа да кәсіби және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Жоғары беріктікке ие — максималды үзілу жүктемесі 110 кгс құрайды. Үйде, саяжайда, сондай-ақ жорықта, аңшылықта немесе балық аулауда пайдалы болады.Артықшылықтарышнур жұмсақ құрылымға ие, сондықтан ол күшті түйіндерді құрайды.Шнурдың материалы химиялық әсерге төзімді, іс жүзінде ылғалды сіңірмейді, шіріп кетуден қорықпайды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Полиэфир талшықтары бірнеше рет созылуға және иілуге төзімді, сондықтан шнур қарқынды қолдануға төтеп бере алады.Шнурдың аязға және ыстыққа төзімділігі жоғары, сондықтан оны төмен немесе жоғары температурада ұзақ уақыт пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.049 кг |
| Жұмыстық күйдегі габаритті өлшемдері | |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 5 мм |
| Материал | синтетическая полиэфирная нить |
| Үзілмелі жүктеме | 110 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046505 |
- Бағасы: 144 ₸

