
Шпагат джут, 2.5 мм, L 60 м, 5 жіпті , Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93882, 2,5 мм, L 60 м 5 жіпті джут жіп байлау материалы болып табылады. Ол құжаттарды тігу, әртүрлі заттар мен жабдықтарды таңу, орау немесе пломбалау үшін қолданылады, банк, пошта, мұрағат ұйымдарында, сондай-ақ тамақ өнеркәсібінде және күнделікті өмірде пайдалы. Артықшылықтары Төзімділік — шпагат ультракүлгін сәулелерге және температураның шектен тыс әсеріне төзімді және тозуға төзімді. Практикалық — 60 метрлік орам ұзақ уақытқа жетеді. Гипоаллергенділік — шпагат табиғи джут талшығынан жасалған және денсаулыққа зиянсыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Ұзындығы | 60 м |
| Материал | Джут |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 2.5 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 30 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800033321 |
- Бағасы: 420 ₸

