
INGCO 2,5 тонналық гидравликалық қол арба
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі: 2500 кг
Шанышқы өлшемі: 550*1150 мм
Шанышқылар арасындағы қашықтық: 230 мм
Шанышқының минималды биіктігі: 85 мм
Макс. шанышқының биіктігі: 200 мм
Руль дөңгелегі:∮200*50мм
Руль материалы: полиуретан
Жүктеме ролигінің тандемі:∮80*70мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Түрі | классикалық |
| Көтеру биіктігі (max) | 200 мм |
| Көтеру биіктігі (min) | 85 мм |
| Жүк көтергіштігі | 2500 кг |
| Дөңгелектердің диаметрі | 200 мм |
| Шығыршықтың диаметрі | 80 мм |
| Айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| Дөңгелектің материалы | полиуретан |
| Айырлар арасындағы қашықтық | 230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Арба түрі | рохля |
| Дөңгелектің ені | 50 мм |
| Шығыршықтың ені | 70 мм |
- Бағасы: 200 000 ₸

