
Зығырдан жасалған шпагат, 1.6 мм, L 80 м, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Зығыр жібі Сибртех 93870, 1,6 мм, L 80 м, банктерде, мұрағаттарда, пошта бөлімшелерінде, азық-түлік және басқа салаларда сұранысқа ие. Ол сәлемдемелерді және әртүрлі заттарды буып-түюге, құжаттарды тігуге, есіктерді, инкассаторлық сөмкелерді пломбалауға, азық-түліктерді таңуға қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Артықшылықтары Шпагат зығыр және кендір талшықтарынан жасалған, сондықтан ол берік, атмосфералық әсерлерден және температураның өзгеруінен қорықпайды. Жіп зиянды заттар мен аллергендерді шығармайды, яғни оны пайдалану адамдар мен қоршаған орта үшін қауіпсіз. Ол 80 метрлік орауышта жеткізіледі, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Ұзындығы | 80 м |
| Материал | Джут |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 101-кс-87 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ВНИИС" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/101-кс-87.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 1.6 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 14 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800060884 |
- Бағасы: 538 ₸

