
Полипропиленді шпагат, 1.8 мм, L 130 м, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 130 м және диаметрі 1,8 мм Sibrtech 93881 полипропиленнен жасалған шпагат — пошта және курьерлік қызметтер, өндірістік және ауылшаруашылық кәсіпорындары, құрылысшылар пайдаланатын, сонымен қатар күнделікті өмірде сұранысқа ие байлау материалы. Көп тізбекті тігіс бұйымға беріктік береді — шпагат 45 кгс-қа дейінгі үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Ол орауыштың айналасына оралған, сондықтан оны ішкі жағынан да, сыртынан да ашуға болады.Артықшылықтарышпагат тозуға төзімді полипропилен жіптерінен жасалғандықтан беріктігімен ерекшеленеді.Бұйымды күрделі жағдайларда пайдалануға болады, өйткені полипропилен талшықтары агрессивті ортада бұзылмайды, шіруге және микроорганизмдердің әсеріне ұшырамайды.Жіп кез келген климатта қолдануға жарамды, себебі ол ылғалға төзімді және температураның шектен шығуына төзімді.Шпагат ашық түстерінің арқасында аз жарық жағдайында жақсы ажыратылады.Шпагаттың ұзындығы 130 м, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Үзілмелі жүктеме | 45 кгс |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800033314 |
- Бағасы: 303 ₸

