
INGCO INDUSTRIAL 185х20 мм 40Т ағашқа арналған аралау дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вольфрам карбидінен жасалған карбидті тістермен жабдықталған.
INGCO CS18518, CS18528, CS18568 үлгісіндегі дөңгелек аралар үшін жарамды.
Мақсаты: оңтайлы рез;
Сыртқы диаметрі: 185 мм;
Отырғызу тесігі 20 мм;
Жиынтықта редукциялық сақиналар 16 мм;
Тістердің саны – 40Т;
Керфтің ені – 2.2 мм;
Max айн/мин – 8200.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 8200 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Таза салмақ | 0.27 кг |
| Диаметрі (дюйм) | 7 1/4 |
| Дискінің диаметрі | 185 мм |
| Тістердің саны | 40 дана |
| Мақсаты | оңтайлы рез |
| Дискінің қону диаметрі | 20/16 мм мм |
| Түрі | ағаш бойынша |
| Керф ені | 2.2 мм |
- Бағасы: 4 200 ₸

