
Полипропиленді шпагат, 1.4 мм, L 500 м, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 500 м, сызықтық тығыздығы 800 ТЕКС Сибртех 93949 полипропиленнен жасалған шпагат көп жіпті бұранда арқылы 35 кгс үзілу жүктемесіне төтеп бере алады. Заттарды байлау және орау үшін пайдаланылады, қоймада, өндірісте, ауыл шаруашылығында пайдалы болады, курьерлік және пошта қызметтеріне, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарысенімділік — полипропиленнен жасалған шпагат тозуға төзімді.Төзімділік — синтетикалық шпагат шірімейді және химиялық заттар мен микроорганизмдердің әсерінен бұзылмайды.Климаттық әсерлерге төзімділік — шаруашылық шпагаты ылғалды сіңірмейді және температураның шектен шығуына шыдайды.Практикалық қаптама — өнім 500 м орамада жеткізіледі, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — шпагатты сыртқы жағынан да, ішкі жағынан да ашуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.421 кг |
| Ұзындығы | 500 м |
| Материал | Полипропилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тұрмыстық тауарлар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 940-Арқандар, баулар, шпагаттар |
| Диаметрі | 2 мм |
| Үзілмелі жүктеме | 35 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800034724 |
- Бағасы: 883 ₸

