
INGCO UNIVERSAL алмазды сегментті дискі 230х7,5х3х22 мм / 5 дана. металл бокста
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNIVERSAL алмазды сегментті дискі сылақты, кірпішті, әктасты, табиғи және жасанды тасты бұрыштық тегістеуіштің көмегімен құрғақ және ылғалды кесуге арналған.
Кесу бетін сегменттерге бөлу қалдық материалды кетіруге мүмкіндік береді және қосымша салқындатуға ықпал етеді.
Диск түрі – Алмазды сегментті UNIVERSAL;
Оборттар макс. 6600 айн/мин. 80 м/с;
Дискінің сыртқы диаметрі – 230 мм;
Қону диаметрі – 22,2 мм;
Қалыңдығы – 3 мм;
Алмаз қабатының биіктігі: 7,5 мм;
Сегменттер саны – 16 дана;
Құрғақ және дымқыл кесуге арналған кесу түрі;
Өңдеу материалы – сылақ, кірпіш, бетон, әктас, табиғи және жасанды тас;
Жабдық EN13236 стандартына сәйкес келеді;
5 данадан оралған. металл бокста.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | сегменттелген |
| Алмаз қабатының биіктігі | 7.5 мм |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | металл бойынша |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 3 мм |
- Бағасы: 5 000 ₸

