
Дренажды сорғы DP1100X, 1100 Вт, көтергіш 11 м, 15500 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы DP1100X сумен жабдықтау және су бұру жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Сондай-ақ жертөлелер мен резервуарлардан 35 мм-ге дейінгі бөлшектері бар лас суды сапалы ағызуды қамтамасыз етеді. 258 л/мин жоғары өнімділік көрсеткіштері және 11 м арын құрғатумен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Қалқымалы механизм сорғының құрғақ жұмыс істеуіне жол бермейді. Орнату оңай - сорғы ұңғымаға тік күйде кабель арқылы 7 м тереңдікке дейін түсіріледі. Артықшылықтары: Берік корпус, тот баспайтын болаттан жасалған білік және кремний карбидінің шеткі тығыздағышы жоғары төзімділік пен сенімділікті қамтамасыз етеді. ¼" және 1" саптамасының арқасында шланг адаптерсіз қосылады. Ықшам өлшеміне байланысты сорғыны тар ұңғымаларға батыру үшін пайдалануға болады. Қорғау дәрежесі IPX8 - электрондық компоненттер қысқа тұйықталудан және судан қорғалған. Ұзындығы 10 м желілік кабель үлкен тереңдікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Корпустағы эргономикалық тұтқа тасымалдау мен батырудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 7.55 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP1100X.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 180 х 370 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 1.1 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 11 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 1100 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996046778 |
- Бағасы: 43 610 ₸

