
Дренажды сорғы DP 600, 600 Вт, көтергіш 7 м, 10000 л/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренаждық сорғы Denzel DP600 су басқан үй-жайлардан суды соруға, қазандықтарды құрғатуға, құдықтарды тазалауға, бассейндерге техникалық қызмет көрсетуге және т.б. арналған. Ол диаметрі 35 мм-ге дейінгі бөлшектері бар таза және лас суды, соның ішінде тұрмыстық қалдықтарды айдау үшін жарамды. Қуаты 600 Вт қозғалтқыш 10000 л/сағ өнімділікті және бастың биіктігін 7 м-ге дейін қамтамасыз етеді, бұл сорғыны тұрмыстық мақсаттарда немесе шағын құрылыс алаңдарында пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Мыспен қапталған қозғалтқыш тозуға төзімділігі жоғары, қысқа тұйықталудан қорғайды және жоғары жүктеме жағдайында тұрақты жұмыс істейді, сондықтан сорғының орташа қызмет ету мерзімі 5 жылды құрайды және кепілдік 3 жылға дейін ұзартылады. Кіріктірілген жылу датчигі электр қозғалтқышының тозуына және істен шығуына жол бермейді қызып кеткен жағдайда қуатты тез өшіреді. Электрондық компоненттер IPX8 стандарты бойынша судың түсуінен оқшауланған. Цилиндрлік пластмасса корпус қозғалтқыш пен жұмыс дөңгелегін зақымданудан қорғайды және жұмыс кезінде дірілді азайтады. Қалқымалы қосқыш қозғалтқышты қосу және өшіру процесін автоматтандырады. Осылайша, құрылғыны басқару жеңілдетіліп қана қоймайды, сонымен қатар құрғақ жолда жұмыс істеудің алдын алады. Сорғының бүйіріндегі құбыр диаметрі 1" және ¼" шлангтардың екі түрін қосуға арналған. Қондыру кезінде судың ысырабы және өнімділіктің төмендеуі жойылады. Суды соруға арналған камера сорғының төменгі жағында орналасқан, бұл орнату орнындағы су деңгейін 35 мм-ге дейін төмендетуге мүмкіндік береді. Осының арқасында үй-жайларды, құдықтарды және т.б. толығымен дерлік дренаждалады. Жұмыс дөңгелегі полимерлі материалдан жасалған, сондықтан металл аналогтарымен салыстырғанда қатты бөлшектер соқтығысқанда сынуға төзімділігі жоғары. Ұзындығы 10 м-ге жуық желілік кабель сорғыны үлкен тереңдікте қауіпсіз орнатуды қамтамасыз етеді және ұзартқыш сымды жұмыс орнынан су ағып кетпес үшін алып тастауға мүмкіндік береді. Ыңғайлы тұтқа сорғыны тасымалдауға және оны тереңдікте оңай басқаруға, оған бекітілген кабель арқылы түсіруге және көтеруге мүмкіндік береді. Сорғы толығымен пайдалануға дайын күйде жеткізіледі - қуат кабелі, қалқымалы автоматты ажыратқыш және шлангты бекітуге арналған L-тәрізді құбыр, бұл өнімді пайдалануға дайындауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.17659 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Drenage_pump_DP600.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17659.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 160 х 370 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 972-Батырылатын сорғылар |
| Максималды қысым | 0.7 бар |
| Айдалатын бөлшектердің максималды диаметрі | 35 мм |
| Сорғының максималды қысымы | 7 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қалқымалы ажыратқыш |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996046792 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

