
Сорғы станциясы РЅ1000Х, 1000 Вт, 3500 л/сағ, қабылдағыш 24 л, көтергіш 44 м, тот баспайтын болат Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғы станциясы Denzel PS1000X есептелген тұрмыстық мақсатта қала сыртындағы үйлерде, пәтерлерде және саяжайларда. Қуаты 1 кВТ және өнімділігі 3500 л/сағ суару жүйелеріне қосылу, жеке үйге су айдау, жылыту қажеттіліктері және т.б. үшін жеткілікті. Судың көтерілуі 44 м-ге дейін жетуі мүмкін.Станция пайдаланушының тұрақты бақылауын қажет етпейді, өйткені ол автоматты түрде жұмыс істейді. 24 литрлік ресивердің арқасында электр қуаты өшіп қалған жағдайда үйде әрқашан бірінші қажеттіліктегі қажеттіліктерге арналған су қоры болады. Артықшылықтары: Қызып кетуден қорғау – электр қозғалтқышы рұқсат етілген температурадан асқан кезде өшеді. Бұл оның ресурсын ұзартуға және бұзылуларды болдырмауға мүмкіндік береді. IPX4 – сорғы бөлігінің қорғаныс дәрежесі судың, шаңның және 1 мм-ден асатын инертті бөлшектердің шашырауынан қорықпайды. Бұл пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғауға және станцияның қызмет ету мерзімін жақсартуға мүмкіндік береді. Сенімді корпус – беріктігі жоғары конструкциялық болатты пайдалану бұйымның тозуына жол бермейді және кепілдік мерзімін 3 жылға дейін ұзартуға мүмкіндік береді. Тот баспайтын сорғы бөлігі – бірнеше жылдан кейін де станцияның ішкі бөліктері тот баспайды, бұл сумен жұмыс істегенде өте маңызды. Мөлдір қаптама – ауыстырып қосқыш-қосқыш шаң мен ылғалдан сенімді түрде жабылған, бұл ішкі жинақты қосымша қорғауды қамтамасыз етеді. Қысымды реттеу – реле сорғының жұмысын 1,5-3 бар диапазонында басқарады. Көрсеткіштен асқан кезде қозғалтқыш өшеді, төмендеген кезде іске қосылады. Бұл жүйенің қауіпсіздігін және үнемді қуат тұтынуын қамтамасыз етеді. Пневмоклапан – айдалатын ауаның қысымы бақыланады және уақтылы рұқсат етілген нормаға дейін ұлғайтылуы мүмкін, осылайша айдалатын гидроқойманың сақталуы қамтамасыз етіледі. Манометр – пайдаланушыға есептегіштерді қосымша сатып алудың қажеті жоқ, өйткені сорғы станциясы шығатын жердегі су қысымын бақылауды қамтамасыз етіп қойған. Қарапайым жұмыс – ауыстырып қосқыш-қосқыш іске қосу және тоқтату процесін жеңілдетеді және тіпті тәжірибесіз пайдаланушыларға жылдам бейімделуге мүмкіндік береді. Берік ресивер суды сақтайды, қозғалтқышты қосу санын азайтады және оның ресурсын үнемдейді. Ол коррозияға және бұзылуға ұшырамайтын конструкциялық болаттан жасалған. Тағамдық резеңкеден жасалған ішкі мембрана – бұл материал адам денсаулығы үшін мүлдем қауіпсіз, сондықтан ішуге арналған айдалатын суды пайдалануға рұқсат етіледі. Бұрандамен бекітілген тіректер – сорғы станциясы қазірдің өзінде құрастырылған күйде жеткізіледі, оны тек көлденең бетке бекіту керек. Сорғы көп орын алмайды және оны орнату жұмыс кезінде тербелістерді болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 13.54 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.17679 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97210_97211_97215_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17679.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 465 х 280 х 570 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 991-Насосные станции |
| Максималды қысым | 4.4 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 44 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | тот баспайтын болат |
| Қуат | 1000 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073071 |
- Бағасы: 83 050 ₸

