
Эжекторлық сорғы станциясы PSD800C, 800 Вт, 2400 л/сағ, қабылдағыш 24 л, сору 20 м Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PSD800C эжекторлық сорғы станциясы жеке үйлер мен коттедждерді таза сумен қамтамасыз ету, пәтерлерді сумен жабдықтау жүйесіндегі жүктемені қалыпқа келтіру сияқты мақсаттарға жарамды. Ұңғымалардан, құдықтардан және табиғи су қоймаларынан суды 20 м тереңдікке дейін айдайды. Қуаты 800 Вт қозғалтқыштың арқасында бас биіктігі 45 м-ге дейін және өнімділік 40 л/мин-ге дейін қамтамасыз етіледі. Станцияның басты ерекшелігі – сыртқы эжектордың болуы. Ол үлкен тереңдіктермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді және сорғы бөлігінің бұзылуына әкелетін кавитацияның пайда болуына жол бермейді. Артықшылықтары: Автоматты жұмыс – сорғы станциясы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, өйткені ол қабылдағыштағы су таусылған кезде өздігінен қосылады және өшеді. Қызып кетуден қорғау – қозғалтқыш орамындағы температура сенсоры максималды рұқсат етілген температураға жеткенде іске қосылады және электр қозғалтқышының істен шығуына жол бермей, қуатты өшіреді. Қорғау дәрежесі IPX4 – сорғы судың шашырауынан және 1 мм-ден асатын бөлшектерден қорықпайды, бұл оны пайдалану қауіпсіздігін арттырады. 1.5-3 бар диапазонындағы қысымды реттеу функциясы максималды және минималды көрсеткіштерге жеткенде қозғалтқышты автоматты түрде қосуды және өшіруді қамтамасыз етеді. Бұл ресиверді ақаулардан қорғауға мүмкіндік береді және операторды жұмысты тұрақты бақылаудан босатады. Шойыннан жасалған корпус механикалық зақымданудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді, сорғыны мықтап бекітуге мүмкіндік береді және шу деңгейін төмендетуге көмектеседі – станция кәдімгі жер үсті сорғыларынан қаттырақ шу шығармайды. Суды сақтауға арналған резервуар – көлемі 24 литр суды сақтауға және қозғалтқышты азырақ іске қосуға мүмкіндік береді. Бұл шешім электр энергиясын үнемді пайдалануға және электр қуаты өшіп қалған жағдайда әрқашан сумен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Ресивердің ауыстырылатын ішкі мембранасы адам денсаулығына қауіпсіз тағамдық резеңкеден жасалған. Бұл айдалатын суды ішуге пайдалануға мүмкіндік береді. Манометр шығудағы су қысымын оңай басқаруға мүмкіндік береді. Пневмоклапан ресивердің сығылған ауамен қауіпсіз толтырылуын және тұтынушыға судың тұрақты жеткізілуін қамтамасыз етеді. Ағынды сорғы болып табылатын суасты эжекторы сорғы станциясына екі құбыр арқылы қосылады. Бұл мәлімделген сору тереңдігіне 20 метрге жетуге мүмкіндік береді. Екі кең тіреуіште болтты бекітуге арналған саңылаулар бар, бұл сорғының сенімді бекітілуіне ғана емес, сонымен қатар дірілді азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 23 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 355 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.17679 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97212_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.17679.pdf |
| _пакеттегі ені | 545 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 560 х 335 х 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сору тереңдігі | 20 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 991-Насосные станции |
| Максималды қысым | 4.5 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 45 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | шойын |
| Қуат | 800 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996073095 |
- Бағасы: 99 460 ₸

