
Бақша бетіндегі сорғы GP 600, 600 Вт, 3000 л/сағ, көтергіш 35 м, Denzel пластикасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GP600 бақша бетіндегі сорғы саяжайда және саяжайда сумен жабдықтау және суару жүйелерін ұйымдастыруда қолданылады. Сондай-ақ, жеке үйдің су құбырындағы қысымды күшейту және тұрақтандыру үшін. Сорғы 8 м тереңдіктен таза су алуды жүзеге асыра алады. 3000 л/сағ-қа дейінгі жоғары өнімділік және 35 м-ге дейінгі қысым бірнеше су жинау нүктелерін қамтамасыз ету үшін жеткілікті. Артықшылықтары: Кіріктірілген термиялық қорғаныс сорғыны қозғалтқыштың істен шығуынан сақтайды: қызып кеткен жағдайда қозғалтқышты автоматты түрде өшіру іске қосылады. Сапалы өнімділік сорғының ұзақ қызмет ету мерзімін және оның сенімділігін қамтамасыз етеді: кремний карбидінің соңғы тығыздағышы, AISI 420 баспайтын болаттан жасалған білік, шыны толтырылған соққыға төзімді пластиктен жасалған сорғы бөлігінің корпусы. Электр қауіпсіздігі - ток өткізгіш бөліктерінің қос оқшаулауына ие. Қозғалтқышта оны зақымданудан қорғайтын және салқындату тиімділігін арттыратын арнайы қаптама бар. Тасымалдау оңай - сорғының салмағы небәрі 7,3 кг, ал корпуста тұтқасы бар. Тіректері бар негіз сорғының тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 7.31 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18128 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/97201_97202_97203_97204_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18128.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 310 х 210 х 260 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Сору тереңдігі | 8 м |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 990-Беттік сорғылар |
| Максималды қысым | 3.5 бар |
| Сорғының максималды қысымы | 35 м |
| Сорғы бөлігінің корпусының материалы | пластик |
| Қуат | 600 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996088143 |
- Бағасы: 44 000 ₸

