
ЗВ-1 оймалы құлып, Сибртех тұтқалы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЗВ-1 91665, сувальд типті, тұрғын және шаруашылық үй-жайларының ішкі есіктерін құлыптау үшін пайдаланылатын ойма құлып. Құлыптың құпиялылықтың 1 сыныбы бар — оны кілттерді таңдау әдісімен ашу мүмкін емес. Артықшылықтары Мырыш жабынының арқасында құлып тоттан қорықпайды, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Құлыпты ішінен кілтпен ғана ашуға немесе жабуға болады, бұл есіктің кездейсоқ құлыпталуын болдырмайды. Жинақта 3 кілт бар, сондықтан көшірмелерді жасау қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.543 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/91665.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Кілттердің түрі мен саны | сувальдный 3 шт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Ригельдердің нысаны мен саны | дөңгелек 3 дана |
| Штрих-код | 4044996047850 |
- Бағасы: 4 912 ₸

