
Аспалы велосипед құлпы ЗН2-6-01, 50 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы велосипед құлпы Сибртех ЗН2-6-01 91632 , 50 мм, велосипедтерді, скутерлерді, скутерлерді, арбаларды және шаналарды ұрлаудан қорғауға арналған. Ұзындығы 650 мм кабельдің арқасында көлік құралын тіпті үлкен диаметрлі тірекке де бекітуге болады. Құрылғының салмағы 213 г, икемді кабельдің арқасында ол аз орын алады, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Артықшылықтары Қалыңдығы 10 мм болат оқшауланған сым арқан механикалық кернеуге төзімді, сондықтан оны кесу немесе тістеу қиын. Дискілі құлыптау механизмі құлыпты таңдауды қиындатады. Құлыптың корпусы боялған, сондықтан ол коррозияға төзімді және көшеде пайдалануға жарамды. Жиынтықта 3 кілт бар — біреуі жоғалған жағдайда қосалқы кілт қолыңызда болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Диаметрі | 10 мм |
| Негізі | трос стальной |
| Бекіту механизмінің түрі | дискілі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996047911 |
- Бағасы: 1 932 ₸

