
INGCO Металлға арналған кескіш диск 230x1.9x22.2 түзу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кесу дискісінің түрі
Дискінің сыртқы диаметрі 230 мм
Дискінің қалыңдығы 1,9 мм
Қону диаметрі 22,2 мм
Металл бойынша тағайындау
Нысан Тікелей
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналу жиілігі | 6650 айн/мин |
| Max айналымдар саны | 6650 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| Абразивті материал | электрокорунд қалыпты |
| Мақсаты | Металл бойынша |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Диск түрі | кесу |
| Қалыңдық | 1.9 мм |
| Нысан | тікелей |
- Бағасы: 850 ₸

