
Барлық ауа райына төзімді аспалы құлып, 40 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
40 мм Matrix 91820 барлық ауа райына төзімді құлып мүліктің қауіпсіздігі үшін есіктерге ілінеді. Оның көмегімен сарайды, гаражды, жертөлені және басқа үй-жайларды рұқсатсыз кіруден қорғауға болады. Корпустың резеңкеленген жабыны коррозияның пайда болуына және қоршаған ортаның әсеріне төзімділігін арттыра отырып, құлыптың тығыздалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қорғаныстың жоғары дәрежесін шыңдалған болат бұғау және күрделі конструкциясы бар болат корпус қамтамасыз етеді, соның арқасында құлыпты бұзу қиынырақ. Кілт блогы арнайы қақпақпен жабдықталған, бұл құлыптың ішіне судың түсуіне жол бермейді. Құлып бөліктері арасындағы саңылаулар ең аз, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 6 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Кілттердің түрі мен саны | английский 4 шт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Құлыптың ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996030722 |
- Бағасы: 1 649 ₸

