
Аспалы құлып ЗН2-3.80 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-3 91607, 80 мм, үй-жайларды рұқсатсыз кіруден қорғауға арналған. Қалыңдығы 12 мм құлыптау істікшесі корпуста жартылай жасырылған, сондықтан құлып механикалық бұзуға төзімді. Ол қақпаға, гараж есігіне, сарайға, қоймаға немесе тұрғын үйге орнатуға жарамды. Артықшылықтары Корпус шойыннан, ал бұғау болаттан жасалған, сондықтан құлыпты зақымдау қиын. Фин үлгісіндегі құлыптау механизмі құлыпты кілтпен ашуға төзімді. Құлып 3 кілтпен бірге келеді, сондықтан бөлмеге бірден бірнеше адам кіре алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.694 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048079 |
- Бағасы: 2 489 ₸

