
Аспалы құлып ЗН2-4, 60 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-4 91622, 60 мм, үй-жайға рұқсатсыз кіруді болдырмау үшін есік құлақшаларына орнатылады. Биік бұғаудың арқасында бұл модель үлкен саңылаулары бар ілмектер үшін жарамды. Қойманы, қосалқы құрылысты, гаражды немесе дүкенді қорғау үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Шыңдалған болат бұғау зақымға төзімді, сондықтан құлыпты алу қиын. Дискілі құпия механизм құлыптың ашылуынан жоғары қорғаныс дәрежесіне ие. Корпус берік шойыннан жасалған және боялған, бұл оның коррозияға төзімділігі мен беріктігін арттырады. Жинақта құлыпты бірнеше адам жоғалтып алған немесе пайдаланған жағдайда 3 кілт бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048093 |
- Бағасы: 1 301 ₸

