
Аспалы құлып ЗН2-7, 80 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-7 91619, 80 мм, қамтамасыз етеді сыртқы қорғауды бұзу және орнатылады құлақшалар кез келген ені. Құлып қойма, гараж, дүкен немесе сарай есіктеріне сәйкес келеді. Артықшылықтары Созылғыш шойыннан жасалған корпус зақымдануға төзімді. Диаметрі 11 мм шыңдалған болат бұғауды аралау қиын. Дискілік механизм құлыптың ашылуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Құлыпты пайдалану ыңғайлы, себебі ұңғыма бүйірінде орналасқан. Жинақта жоғалған жағдайда немесе бірнеше адамға рұқсат беру үшін 3 кілт бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.638 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048130 |
- Бағасы: 2 364 ₸

