
Аспалы құлып ЗН2-9, 80 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы Сибртех ЗН2-9 91620, 80 мм құлпы үй-жайларды бұзып кіруден қорғауды қамтамасыз етеді. Беріктігі жоғары корпус зақымдануға төзімді. Құлыпты гараждың, қосалқы ғимараттың, қойманың, контейнердің немесе дүкеннің есігіне іліп қоюға болады. Артықшылықтары Корпус беріктігі жоғары шойыннан жасалған және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Қалыңдығы 12 мм бұғау шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан оны аралау қиын. Ұңғыма бүйірінде орналасқан, бұл құлыпты пайдалануды жеңілдетеді. Дискіні құлыптау механизмі үшін кілтті таңдау қиын. Жинақта 3 кілт бар, сондықтан қосалқы бөлшектерді жасаудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.825 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048154 |
- Бағасы: 2 463 ₸

