
Аспалы құлып ЗН2-М1.70 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-М1 91612, 70 мм, үй-жайларды бұзып кіруден қорғау үшін қызмет етеді. Орнату және пайдалану үшін арнайы дағдылар мен құралдар қажет емес. Ашық конструкцияның арқасында құлып кез келген көзге жарайды. Артықшылықтары Корпус коррозияға төзімді алюминий қорытпасынан жасалған. Қалыңдығы 10 мм бұғау шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан оны кесу қиын. Цилиндрлі бекіту механизмі бұзылудың алдын алады. Жинақта 3 кілт бар, сондықтан көшірмелер жасаудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.408 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 72 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Корпус материалы | Шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Құлыптың ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996048178 |
- Бағасы: 2 047 ₸

