
INGCO Өнеркәсіптік поршеньді ара 1200 Вт /Жүріс шамасы: 28 мм/Бос жүрістегі айналымдар: 1000~2800 айн/мин
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс қуаты: 1200 Вт
Жүктемесіз жылдамдық: 1000~2800 айн/мин
Кесудің максималды тереңдігі:
Ағаш: 210 мм
Болат: 20 мм
Алюминий: 10 мм
Жылдамдықты реттегіш
Кіріктірілген жұмыс шамы
4 сатылы маятник функциясы
SDS пышақтарын ауыстыруға арналған патрон
Металл ара полотносымен 1 дана.
Ағашқа арналған 1 аралау дискісімен
1 Қосымша көміртекті щеткалар жиынтығымен
Түрлі-түсті қорапқа салынған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Иә |
| Жүріс шамасы | 28 мм |
| Кесу тереңдігі(ағаш) | 210 мм |
| Аралау тереңдігі(металл) | 10 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м м |
| Тауар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Жаймаларды бекіту | әмбебап |
| Маятниктік жүріс | реттелетін |
| Қуаты, Вт | 1200 Вт |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Айналмалы тұтқа | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Жұмыс аймағын жарықтандыру | Иә |
| Кесу тереңдігін реттеу | кілтсіз |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 1000-2800 жүріс/мин |
- Бағасы: 55 000 ₸

