
ЗН-6 жүкқұжатының құлпы, цилиндрлі Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ЗН-6 91672 цилиндрлі сырғымалы құлып есіктерді ішінен құлыптауға арналған. Құлыпталатын цилиндрлік механизм құлыптың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Құлып қалыңдығы 40-55 мм есік жапырақтарына орнатылады, пәтерде, бөлмеде немесе елде орнатуға жарамды. Артықшылықтары Құлып жан-жақты және сол және оң жақ есіктер үшін жарамды. Кіріктірілген сақтандырғыш есіктің сыртынан кілтпен ашылуын блоктайды, бұл ұрлықтан қорғау дәрежесін арттырады . Құлыпқа 3 дәрежелі құпиялылық дәрежесі берілген, бұл өлімнен сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Жинақта жоғалған жағдайда немесе бірнеше адам пайдалану үшін пайдалы болатын 4 кілт бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.539 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/91672.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Ригельдердің нысаны мен саны | прямоугольный |
| Штрих-код | 4044996048338 |
- Бағасы: 4 763 ₸

