
Ұстағышы бар әмбебап тростық құлып, 12 х 1200 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 x 1200 мм ұстағышы бар әмбебап кабель құлпы Matrix 91817 жеке заттардың ұрлануын болдырмау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Ол оңай оралады және сөмкеге сыяды, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Артықшылықтары Құлыпты кілтсіз бекітуге болады, себебі автоматты құлыптау опциясы қамтамасыз етілген. Диаметрі 12 мм болат арқанды сым кескіштермен тістеу қиын, сондықтан құлып заттарды қауіпсіз қорғауды қамтамасыз етеді. Иілгіштігінің арқасында кабель тіпті суық мезгілде және жету қиын жерлерде де оңай орнатылады. Сақтауды жеңілдету үшін құлыпта отырғышқа бекітуге арналған ұстағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.288 кг |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Диаметрі | 12 мм |
| Негізі | трос стальной |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996048345 |
- Бағасы: 2 780 ₸

