
Кодтық механизмі бар әмбебап тростық құлып, 10 х 950 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Код механизмі бар 10 x 950 мм Matrix 91818 әмбебап кабель құлпы мүліктің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Оны серуендеуге және жолға өзіңізбен бірге ала аласыз, себебі ол оралып қалады және сөмкеде көп орын алмайды. Құлып ұрлықтан қорғау үшін велосипедті, арбаны, шананы және т.б. тірекке бекітуге мүмкіндік береді. Код механизмі ұрлыққа төзімділіктің жоғары дәрежесіне ие, оны құлыпты кілтпен ашу мүмкін емес. Артықшылықтары Аралас құлып кілтпен ашуды қажет етпейді, сондықтан оны пайдалану ыңғайлы. Қорғаныстың сенімділігі диаметрі 10 мм болат кабельмен қамтамасыз етілген, оны тістеп алу қиын. Ұзындығы 950 мм болғандықтан, кабельді доңғалақ пен жақтаудың айналасына орауға болады, бұл велосипедтің қорғанысын арттырады. Кабель тіпті суық мезгілде де икемді болып қалады, сондықтан оны орнату оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 950 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.273 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Диаметрі | 10 мм |
| Негізі | трос стальной |
| Бекіту механизмінің түрі | кодовый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996048352 |
- Бағасы: 2 250 ₸

