
Әмбебап тростық құлып, 8 х 1200 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 x 1200 мм Matrix 91816 әмбебап кабель құлпы жеке заттардың ұрлануын болдырмау үшін қолданылады. Оның көмегімен арбаны, велосипедті, шананы, мопедті және т.б. бекітуге болады. Ол оңай оралады және сөмкеге сыяды, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Артықшылықтары Құлыпты кілтсіз бекітуге болады, себебі автоматты құлыптау опциясы қамтамасыз етілген. Диаметрі 8 мм болат арқанды сым кескіштермен тістеу қиын, сондықтан құлып заттарды қауіпсіз қорғауды қамтамасыз етеді. Иілгіштігінің арқасында кабель тіпті суық мезгілде және жету қиын жерлерде де оңай орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 181 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 916-Замки "СИБРТЕХ", "MATRIX" |
| Диаметрі | 8 мм |
| Негізі | трос стальной |
| Бекіту механизмінің түрі | сувальдный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996048376 |
- Бағасы: 1 274 ₸

