
Спарта үлкейткіш әйнегі бар "Үшінші қол" дәнекерлеуге арналған қысқыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта "Үшінші қол" 914605 дәнекерлеу қысқышы дәнекерлеу кезінде тақталарды, сымдарды және ұсақ бөлшектерді мықтап бекітуге арналған. 4 есе үлкейтетін ұлғайтқыш микро дәнекерлеуді жоғары дәлдікпен жүргізуге мүмкіндік береді. Қысқыш электриктерге, техниканы жөндеушілерге пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық салада пайдалы болады. Артықшылықтары Тұрақты төсек аударылуды болдырмайды. Мықты "қолтырауындар" бөлшектердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Топсалы бекіткіштердің арқасында қысқыштар мен үлкейткіш әйнекті кез келген ыңғайлы орынға орнатуға болады. Ұлғайтқышты штанга бойымен жылжытуға болады, бұл арматураның функционалдығын арттырады. Қысқыш хромдалған болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.392 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 62 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 4 |
| Корпус материалы | Углеродистая сталь |
| Объектив материалы | шыны |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045672 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 2 571 ₸

