
Лупа 2.5 еселік, D 50 мм, жиналмалы қалталы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Объектив диаметрі 50 мм болатын Sparta 914705 жиналмалы қалта үлкейткіші заттарды 2,5 есе үлкейтуге арналған. Қалта ұлғайтқышы көру қабілеті нашар адамдар үшін қолында көзілдірік болмаған кезде пайдалы болады, бірақ жақсы басып шығаруды оқу немесе ұсақ бөлшектерді тексеру қажет.Артықшылықтарылензаның сенімді қорғанысы — корпус бекітуге арналған түймесі бар жұмсақ ПВХ төсемдерінен жасалған.Жиналмалы конструкция — лупа қалтаға да оңай сыйып кетеді, бұл тасымалдауға ыңғайлы.Лупа сақинасы бар жиналмалы конструкцияны салпыншаққа немесе сөмкеге іліп қоюға болады.Жеңіл салмағы 40 г — бұйым қолға салмақ түсірмейді, сондықтан оны ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 50 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 2.5 |
| Объектив материалы | акрил |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064338 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 368 ₸

