
Ұлғайтқыш 2.5 еселік, D 75 мм, жарықтандырылған, Спарта тұтқасымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 75 мм, артқы жарығы мен тұтқасы бар Sparta 914695 үлкейткіш әйнегі заттарды 2,5 есе үлкейту үшін қолданылады. Классикалық конструкцияның бұйымы тұрмыста ұсақ қаріпті оқу үшін қолданыс табады. Сондай-ақ көру қабілеті нашар адамдар үшін пайдалы болады, өйткені линзалар мен көзілдіріксіз ұсақ заттарды көруге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыалупа соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Кіріктірілген шам жеткіліксіз жарықта жұмыс істеуге мүмкіндік береді (2 АА батареясы жинаққа кірмейді).Кең тұтқасы бар жеңіл үлкейткіш (салмағы небәрі 145 г) ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде қолыңызда ұстауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 75 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 2.5 |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | қыздыру шамы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064352 |
| Қоректендіру элементі | Батарейки тип АА |
- Бағасы: 1 231 ₸

