
Ұлғайтқыш 3 еселі, D 75 мм, Спарта тұтқасымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 75 мм Спарта 913715 тұтқасы бар 3 еселенген үлкейткіш әйнек заттар мен ұсақ бөлшектерді егжей-тегжейлі қарауға мүмкіндік береді. Оның көмегімен сіз жақсы басып шығаруды оқи аласыз, тігу кезінде тігістерді көре аласыз және т.б. Классикалық үлкейткіш әйнек күнделікті өмірде, әсіресе көру қабілеті нашар, көзілдірік немесе линза киетін адамдар үшін пайдалы.Артықшылықтарыүлкеннің беріктігі мен беріктігіне металл корпус кепілдік береді.Диаметрі 7,5 см ұлғайтқыш оқу кезінде ыңғайлы болатын үлкен көру өрісін қамтамасыз етеді.Тұтқасының және 104 г жеңіл салмағының арқасында үлкейткіш әйнекпен жұмыс істеу тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 75 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 3 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064369 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 670 ₸

