
Ұлғайтқыш 4 еселік және 6 еселік, D 70 және 20 мм, Спарта тұтқасымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұлғайтқыш әйнек Sparta 913745 4 және 6 есе үлкейту үшін диаметрі 70 және 20 мм екі линзамен жабдықталған. Ұсақ бөлшектер мен заттарды қарап шығуға мүмкіндік береді. Тұтқасы бар классикалық конструкциядағы үлкейткіш көру қабілеті нашар адамдарға, зергерлерге, техниканы жөндеушілерге және т.б. үшін пайдалы.Артықшылықтарыүлкеннің корпусы соққыға төзімді пластиктен жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді.Тұтқа компаспен жабдықталған, соның арқасында топографиялық манипуляцияларды орындауға болады.Ойығы бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.Салмағы аз болғандықтан 121 г үлкейткіш әйнекпен жұмыс істегенде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.121 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Қосымша линзаның диаметрі | 20 мм |
| Негізгі линзаның диаметрі | 70 мм |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 6 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 4 |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064383 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 739 ₸

