
Спартаның басына бекітуге арналған лупа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұлғайтқыш әйнек Sparta 913845 ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу үшін қолды бос ұстап, басына бекітуге арналған. Осыған байланысты ол зергерлік бұйымдарда, косметологияда, археологияда, қолөнерде, жөндеу жұмыстарында және т.б. Арнайы оптикалық пластиктен жасалған қосымша линзалар үлкейтуді 4 позицияда - 1,4 х—тан 2,3 х-қа дейін реттеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтары Лупа Velcro жиегі арқылы басыңызға оңай және жылдам бекітіледі.Шеңберді реттеуге болады, соның арқасында ұлғайтқыш кез келген дерлік бас өлшемі бар пайдаланушыларға сәйкес келеді.Корпус лупаның сенімділігінің кепілі болып табылатын берік пластиктен жасалған.Салмағы аз болғандықтан 222 г үлкейткіш әйнек басына салмақ түсірмейді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.222 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 3 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 2 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптикалық пластмасса |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064420 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 2 069 ₸

