
8-еселік пинцетпен реттелетін лупа, D 25 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлшекті және үлкейткіш әйнекті бір қолмен ұстауға мүмкіндік беретін тұтқаға біріктірілген пинцеттері бар ыңғайлы үлкейткіш.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 101 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 25 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 8 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064437 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 225 ₸

