
Sparta басына бекітуге арналған қосымша линзалары бар лупа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосымша линзалары бар үлкейткіш әйнек Sparta 913835 басына бекітуге арналған, бұл ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу үшін қолды бос қалдырады. Осының арқасында ол зергерлік бұйымдарда, косметологияда, археологияда, қолөнерде, жөндеу жұмыстарын жүргізуде және т.б. қолдануға жарамды. Арнайы оптикалық пластиктен жасалған айналмалы және қосымша линзалар үлкейтуді 4 позицияда - 1,4 х—тан 4,8 х-қа дейін реттеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтары Лупа Velcro жиегі арқылы басыңызға оңай және жылдам бекітіледі.Шеңберді реттеуге болады, соның арқасында ұлғайтқыш кез келген дерлік бас өлшемі бар пайдаланушыларға сәйкес келеді.Корпус лупаның сенімділігінің кепілі болып табылатын берік пластиктен жасалған.Салмағы аз болғандықтан 236 г лупа басына салмақ түсірмейді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.236 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 8 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 4 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптикалық пластмасса |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064444 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 2 237 ₸

